Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania: 2-2

Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-11-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Górnik Łęczna a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: L. Solowiej 55' 1-0 S. Cisse 58' 2-0 D. Dziwniel J. Serafin 87' 2-1 J. Serafin 90' 2-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 38'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 23' W. Hajda 37'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Resovia Rzeszów a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo M. Biernat L. Solowiej nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nudzą fana. Obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Górnik Łęczna i Puszcza Niepołomice i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.