Dnia 2022-05-01 16:00 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice i GKS Katowice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-05-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: R. Kidrič 68' 1-0 A. Woźniak 80' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 53'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 69' O. Repka 83'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn a GKS Katowice zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak H. Tomalski M. Kolodziejski raz za razem zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się koniec końców, że mecze męczą. Ustawicznie obserwujemy efektowne bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Puszcza Niepołomice i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.