Back to Top

Sympatycy Puszczy Niepołomice

Mecz pomiędzy Piast Gliwice vs Puszcza Niepołomice 1-0

Dnia 2024-03-12 17:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz między Piast Gliwice i Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-0

W sobotni wieczór na Stadionie Miejskim odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Piasta Gliwice i Puszczy Niepołomice. Ostateczny wynik 1-0 na korzyść gospodarzy pozwolił kibicom cieszyć się z trzech punktów w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Mecz, który rozpoczął się o godzinie 17:30, pozostawił wiele emocji i powodów do dyskusji zarówno dla zawodników, jak i dla fanów obu zespołów.

Mecz pomiędzy Slask Wroclaw vs Puszcza Niepołomice 0-0

Spotkanie Slask Wroclaw vs Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-03-16 19:00

W meczu pełnym walki i determinacji, drużyny Slask Wroclaw oraz Puszcza Niepołomice podzieliły się punktami, remisując 0-0. Spotkanie odbyło się w ramach 25. kolejki Ekstraklasy na Tarczyński Arenie w dniu 16 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Choć bramki nie padły, emocje sięgały zenitu, a kibice mogli oglądać zacięte starcie dwóch równorzędnych zespołów.

Legia Warszawa kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Legia Warszawa kontra Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-02-18 14:00

Wczorajszy pojedynek pomiędzy Legią Warszawa a Puszczą Niepołomice na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zakończył się remisem 1-1. Mecz, który odbył się 18 lutego o godzinie 14:00 w ramach 21. kolejki Ekstraklasy, dostarczył kibicom wiele emocji. Początkowo to goście objęli prowadzenie, ale gospodarze zdołali odpowiedzieć i wywalczyć cenny punkt. Czy obie drużyny zadowolone z takiego rezultatu? Szybko się o tym przekonamy!

Puszcza Niepołomice vs Raków Częstochowa 1-1

Puszcza Niepołomice kontra Raków Częstochowa, wynik meczu 1-1

W ostatnim meczu Ekstraklasy drużyny Puszczy Niepołomice i Rakowa Częstochowa zmierzyły się na boisku Stadionu Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Mecz zakończył się remisem 1-1, mimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0. Spotkanie odbyło się 2 dni temu, dokładnie 9 marca 2024 roku o godzinie 16:30.

Stal Mielec vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie Stal Mielec kontra Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Stal Mielec i Puszcza Niepołomice na Stadionie Miejskim w Mielcu. Mecz pełen emocji zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, mimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0. Spotkanie odbyło się dokładnie trzy dni temu o godzinie 17:00, czyli 2024-02-09, a teraz przyjrzyjmy się bliżej, jak rozwinęły się wydarzenia na boisku.

Mecz ŁKS Łódź vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 3-2

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania 3-2

Wczorajsza rywalizacja na Stadionie Miejskim LKS Łódź przyniosła emocjonujący mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po pełnym pasji boju, który dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę, ostatecznie to piłkarze ŁKS-u zdołali zdobyć trzy punkty na własnym boisku.

Puszcza Niepołomice vs Widzew Łódź 1-0

Puszcza Niepołomice vs Widzew Łódź, wynik meczu 1-0

W minioną niedzielę na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź. Po nerwowej rywalizacji, zwycięstwo odniosła drużyna Puszczy Niepołomice, kończąc mecz z wynikiem 1-0. W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, jednakże druga połowa przyniosła emocjonujące akcje i decydujące trafienie. Mecz miał miejsce 11 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00, w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.

Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Lubin 2-2

Mecz między Puszcza Niepołomice oraz Zaglebie Lubin dnia 2024-02-25 11:30 - wynik końcowy 2-2

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Zaglebie Lubin na stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 25 lutego o godzinie 11:30, dostarczyło kibicom wiele emocji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Zaglebia 2-1. Kolejka 22 Ekstraklasy okazała się być pełna niespodzianek, a obie drużyny dały z siebie wszystko, walcząc do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Puszcza Niepołomice - Jagiellonia 3-3

Spotkanie Puszcza Niepołomice - Jagiellonia zakończone wynikiem 3-3 na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2023-12-16 14:00

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Jagiellonia zakończył się remisem 3-3. Mimo że na przerwę Jagiellonia prowadziła 3-0, to Puszcza zdołała odrobić straty, doprowadzając do wyrównania. Spotkanie odbyło się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego w ramach 19. kolejki Ekstraklasy.