Mecz SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice na stadionie Stadion ul. Loretańska: wynik 0-3

Dnia 2023-05-29 16:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: A. Siemaszko 25' 0-1 R. Kidrič 81' 0-2 L. Klisiewicz 90' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 31' S. Szymanski 60' O. Krzyzak 72' A. Mesjasz 81' P. Nocon 87'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: A. Siemaszko 58' R. Yakuba 74' T. Wojcinowicz 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 87'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak P. Nocon A. Siemaszko nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Regularnie obserwujemy ostre faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to widowiska drętwe. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion ul. Loretańska.