Dnia 2023-04-12 16:00 miało miejsce spotkanie Nieciecza - Puszcza Niepołomice - końcowy wynik 2-1

Nieciecza - Puszcza Niepołomice wynik 2-1. Dnia 2023-04-12 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza oraz Puszcza Niepołomice.

Pierwsza część spotkania między Nieciecza a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Trubeha 1' 1-0 A. Dombrovskyi 20' 2-0 R. Kidrič 48' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 27' D. Hilbrycht 45' W. Biedrzycki 46' T. Loska 76' N. Tekijaski 90' K. Spiewak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 27' T. Wojcinowicz 49' W. Hajda 60' M. Koj 76' A. Kramarz 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 60'

Główny sędzia spotkania - S. Krasny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Liczni fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Ambrosiewicz W. Hajda często zapewniły wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się koniec końców, że potyczki nudzą fana. Dlatego też warto oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Nieciecza i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.