Spotkanie Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-03-18 16:30

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-03-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Podbeskidzie.

Gole strzelali: É. Thiakane 42' 1-0 Goku Román 89' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 43' K. Zapolnik 72' P. Mrozinski 84'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Neugebauer 45' F. Hartherz 70' J. Simonsen 74' Goku 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Wierni fani śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak E. Thiakane T. Neugebauer często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż zmagania nie są warte uwagi. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.