Mecz Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 5-2

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice i Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 5-2.

Dnia 2022-09-11 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: J. Bartosz 2' 1-0 E. Thiakane P. Mrozinski 22' 2-0 E. Maissa Fall 35' 2-1 T. Nawotka L. Solowiej 53' 3-1 H. Tomalski 57' 4-1 E. Thiakane E. Thiakane 62' 5-1 L. Klisiewicz J. Wrobel 75' 5-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 32' H. Tomalski 78'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 8' K. Toporkiewicz 42' S. Lusiusz 82'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Wielu fanów śledzi bardzo fascynujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak T. Wojcinowicz E. Maissa Fall nieustannie gwarantują własnym entuzjastom wiele przeżyć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite asysty i bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Puszcza Niepołomice i Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.