Mecz Puszcza Niepołomice kontra Chojniczanka Chojnice, wynik 3-2

Puszcza Niepołomice kontra Chojniczanka Chojnice, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-08-07 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice i Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: T. Mikolajczak 7' 0-1 L. Klisiewicz 38' 1-1 L. Klisiewicz 80' 2-1 G. Aftyka L. Klisiewicz 84' 3-1 M. Grolik 90' 3-2 S. Skrzypczak

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 11' W. Hajda 54' P. Mrozinski 90'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 18' M. Mikolajczyk 45' L. Wolsztynski 66' F. Karbowy 67' S. Drewniak 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Górnik Łęczna.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak L. Klisiewicz T. Mikolajczak raz za razem gwarantują fantastycznym fanom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, iż zmagania męczą. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne faule, idealne gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać widowiska sportowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Puszcza Niepołomice i Chojniczanka Chojnice oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.