Mecz ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-03-09 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Nacho Monsalve 54' 1-0 Nacho Monsalve 61' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 2' M. Dabrowski 41' Samu Corral 66' Ricardinho 74' M. Wolski 81'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 45' G. Kobylak 64'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania to P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach fani śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi R. Pirulo E. Thiakane raz za razem zapewniają swoim kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule, książkowe asysty czy gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.